JAK TO FUNGUJE?

Vyberete si oblíbený motiv umělce Joe Muczka jr. a my vám ho pomocí nejmodernějších technologií přeneseme na médium – tím může být téměř cokoli – stěny, podlahy, dárkové předměty, nábytek, textílie apod. Navrhneme design, vytvoříme vizualizaci a následně celý projekt zrealizujeme.
Jsme inovativní a rádi se vymykáme standartům. Věříme, že pokud jsou dostupné technologie, neexistují pro nás omezení co se týče originality a chuti tvořit nové věci.

DESIGN - VIZUALIZACE - REALIZACE

UMĚLEC

Vytvoříme výjimečný design a přidáme špetku naší jedinečnosti. Díky prvku umění vám dodáme unikátnost a exkluzivitu, za kterou stojí silný příběh agentury AuroGenio Art a uznávaného českého umělce Joe Muczka jr.

MOTIV

Vyberete si svůj originální umělecký motiv, který vás naplní kreativitou a pozitivními pocity. Když vás obklopují barvy, vkus a umění, je snadné cítit se skvěle.

UKázat MOTIVY

PRODUKT

Pomocí nejmodernějších technologií přeneseme umělecký motiv na téměř jakékoli médium - stěny, podlahy, dárkové předměty, nábytek, textílie aj.

UKázat produkty

VÍCE O NÁS

AuroGenio Art a.s. je agentura specializující se na budování značky, tzv. brand building umělce. Vedení společnosti působí v českém i mezinárodním podnikatelském prostředí již více než dvacet let.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.