NAŠE STORY

NAŠE STORY

V rodině Muczka se maluje již 200 let. Přestože to bylo jejich vášní, nikdo z nich nebyl úspěšný. Koncentrovali se pouze na tvorbu a do světa byznysu se jim nechtělo. Já jsem tímto talentem nepolíben, vždy jsem byl spíš na ten obchod. Do světa umění jsem přišel jako slepý k houslím, a i když jsem o tom nic nevěděl, rozhodl jsem se, že udělám všechno jinak.

Mojí vizí vždy bylo posunout hranice umění a změnit pohled na to, jak je vnímáno a používáno. Svět umění má svou dlouholetou tradici zavedených a jasně daných standardů, a to mi dlouhou dobu bránilo prosadit své nadčasové myšlení. Lidé se báli inovací v tomto odvětví, kladli stále důraz na obecně daná pravidla a dávali mi jasně najevo, že nemám šanci na úspěch. Dlouhá léta jsem si musel doslova probíjet cestu skrz, ale nechtěl jsem slevit ze svých představ. Chtěl jsem ponurý, černobílý a nalajnovaný svět kolem nás naplnit barvami, elegancí a pozitivními emocemi.

Když jsem začal obchodovat s uměním na ulici, dostal jsem takové lekce, co vás nenaučí ani ta nejlepší škola na světě. Proto říkám, že jsem absolvoval High Street University – největší školu života přímo z ulice. Jak byste se cítili, kdybyste jeli kvůli schůzce 400 km a namístě by vám klient řekl, že nemá zájem, ale chtěl jen zkusit, jestli opravdu přijedete? Nebo kdyby vám klient potvrdil schůzku, ale v den konání nezvedal telefony ani neotevřel dveře? Jak byste se tvářili, kdybyste 4h v kuse prezentovali obrazy, pobíhali po celém bytě, vynosili nahoru a dolu 30 obrazů do domu bez výtahu a nakonec vám dotyčný řekl, že ho to vlastně vůbec nezajímá, ale byl zvědavý jak dlouho to vydržím? A to nejen jednou nebo dvakrát. Do podobných situacích jsem se dostával často a několik let v kuse. Byla to síla. Až při takových extrémech si člověk vybuduje neskutečnou vytrvalost a odolnost. Anebo ho to položí. Já sám jsem se několikrát propadl až na dno, a to nejen ve vztahu k lidem mě blízkým ale i finančně.

Tlaky, které se na mě valily ze všech stran, jak veřejnosti, tak i blízkého okolí, které očekávalo okamžité výsledky a úspěch, pro mě byli neskutečnou motivací. Nutilo mě to dělat věci jinak a vytrvat. Chtěl jsem se odlišit, být jedinečný, a to samé jsem chtěl nabídnout i svým klientům. Cítil jsem, že moderní doba svým neúprosným tempem přijde do bodu, kdy vyhlásí poptávku po jedinečnosti. A nyní se v tom bodě nacházíme. Trh je přesycený nejrůznějšími produkty a službami a je těžké najít něco, co vám či vaší firmě dodá přidanou hodnotu.

Proto vznikla agentura AuroGenio Art, která exklusivně a výhradně zastupuje významného umělce již od roku 2012 a přenáší jeho motivy na nejrůznější produkty. Výsledkem je hodnotný a prémiový produkt či služba s uměleckou kvalitou. Ať už se jedná o jednotlivce nebo firmy, náš koncept vdechne jedinečnost a charakter každému místu či produktu a navodí pozitivní, inspirativní prostředí, ve kterém se snoubí praktičnost s emocionálním prožitkem. A tak se nebojím nazývat to revolucí v umění.

Neustále hledáme nové, moderní technologie a partnery, kteří nám umožní být vždy o krok napřed a nabízet něco nového. Vizi, kterou mám už 25 let, dát klientovi jedinečnost a možnost odlišit se od okolí, jako agentura stále vyvíjíme, zdokonalujeme a naplňujeme dodnes.  BE UNIQUE LIKE ART


Váš Mark Muczka

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace