Reference

14.11.2018

Chtěla bych poděkovat firmě AuroGenio Art za rychlé a bezvadné vyřízení objednávky reprezentativních darů pro naše obchodní partnery, kteří z nich byli zcela nadšeni.
Zboží bylo dodáno hned druhý den po objednávce, perfektně zabalené a s fakturou v krásných firemních deskách, což bylo jedno z vícero příjemných překvapení.
Všechny produkty vypadají luxusně a to nejen z vnějšího pohledu, po ochutnání mandlí v čokoládě jsme byli naprosto unešeni.. víno též vynikající, využití uměleckých motivů na produktech je úžasné a jako hodnotný a zároveň "požitkový" dar nepřekonatelné. Jelikož jsme nejen my, ale i naši obchodní i osobní přátelé Vašimi produkty zcela nadšeni, chtěli bychom Vám udělit vynikající hodnocení a bezesporu jsme rozhodnuti využívat Váš e-shop i v budoucnu.

Přejeme Vám krásné blížící se svátky a mnoho dalších kreativních nápadů. 

za firmu Autoplachty a konstrukce,s.r.o. Praha 9 Lucie Kudláčková

13.11.2018

Chcem sa velmi pekne podakovat za produkty s ktorymi som maximalne spokojna ako kryt na telefon, cokoladu ktoru som nakoniec nedarovala ale zjedla a vybornu kavu, ktoru pijem denne a najblizsie tuzim po deke ktora je tak neskutocne jemna a tie farby ? Dakujem za eshop v ktorom mam sup lup nakupene a hned aj doma

Ivona Drobná


Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace