Online Marketingový specialista

Online Marketingový specialistaSpolečnost AuroGenio Art a.s. hledá pro své sociální sítě machra v oboru. Je pro tebe hračka fungování jak na Facebooku, Instagramu, tak i Youtube? Jsi komunikativní osoba, nabitá energií a nedělá ti problém práce v administrativě? Tak jsi právě možná ty ten pravý / ta pravá do našeho mladistvého a zapáleného teamu.

U nás umožňujeme lidem získat unikátní zážitky v oblasti umění a designu. Máme obrovské ambice, takže se do toho opíráme naplno a nabízíme tak zajímavou spolupráci.

Jaké znalosti očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalost Google Analytics a nástrojů pro správu PPC kampaní (Sklik, Google Adwords), Základní orientace v problematice SEO. Základní orientace v HTML kódu (dokázat napsat/upravit krátké segmenty kódu v HTML jazyce)
- Pokročilá znalost sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube)
- Orientace v aktuálních trendech sociálních sítí
- Znalost cizích jazyků výhodou, ne podmínkou
- Aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci
- Smysl pro práci v kolektivu
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- kreativní myšlení a chuť posouvat věci dál
- administrativní podpora teamu
- znalost PC program (Excel, Power Point, Word..)
- řidičský průkaz sk. B

Co u nás budeš dělat:
- Tvorba a řízení marketingových akcí, jejich vyhodnocování a úprava pro další použití v kooperaci s vedením společnosti
- Správa a optimalizace reklamních kampaní pro webové stránky (PPC a jiné). Stanovení rozpočtu a úprava parametrů. Hodnocení úspěšnosti a její reporting.
- Analýza návštěvnosti pomocí Google analytics
- Péče o profily na sociálních sítích
- Přípravy a účast na eventech a vernisážích
- kancelářská administrace, support vedení společnosti

Proč pracovat právě s námi?
Můžeš se těšit na práci v krásné vile na Vinohradech, kde budeš obklopen/a uměním.
Každý den je u nás něčím jiný a zajímavý, proto se nemusíš bát stereotypu.


Pokud chceš být součástí našeho týmu a poznat nás osobně, pošli nám svůj CV na info@aurogenio.com  a rozhodně přidej ukázky své práce.Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace