Obchodní partner

HLEDÁME OBCHODNÍ PARTNERY KE SPOLUPRÁCI


Víte, co je v dnešní době ryzí zlato? Najít práci, co má smysl a přináší světu něco užitečného. Trh je přesycený „naoko“ skvělými nabídkami, ale neumí svým obchodním partnerům nabídnout něco jedinečného, něco jiného.

KDO JSME
Jsme agentura, která se již 25 let věnuje uměleckému designu. Máme široké využití projektů a jsme různorodí. Věnujeme se od designu interiérů přes korporátní design až po design produktů. Zaměřujeme se na inovace a využití moderních techlogií v kombinaci s uměním a designem. Snažíme se být vždy o krok napřed v současnosti, ale myslíme i na budoucnost.


KOHO HLEDÁME

Člověka nejen s obchodním talentem, ale také člověka, který bez problému zapadne do stávajícího kolektivu a bude souznít s vizí a hodnotami firmy.

Nejde jen o náplň práce, ale i o možnosti růstu a široké uplatnění, které nabízíme. Schopnosti a zkušenosti nejsou všechno, nemusíte být profík se třemi tituly. Stačí když budete mít zápal pro to se věci naučit, budete zdravě nervózní, když vám něco nepůjde a budete se pídit po tom, jak to zlepšit. To, v jaké sféře/pozici se budete cítit jako ryba ve vodě necháme na vás. Čas a praxe vždy ukáže, kde jsou vaše silné stránky.

VAŠE HODNOTY:


CO NABÍZÍME


Pokud chceš být součástí našeho týmu a poznat nás osobně, pošli nám svůj CV na info@aurogenio.com


Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace