O nás

AuroGenio Art - Společnost, která dává UMĚNí nový rozměr 

AuroGenio Art a.s. je agentura specializující se na budování značky, tzv. brand building umělce. Vedení společnosti působí v českém i mezinárodním podnikatelském prostředí již více než dvacet let.

Historie tak sahá až do roku 1996, kdy majitelé odstartovali popularizaci jména umělce Joe Muczka jr. Rok 2010 je spjat se vznikem agentury AuroGenio, která posunula hranice konvenčních představ o umění na jinou úroveň a vydala se cestou moderního pojetí s cílem posunout tuto společnou tvorbu na novou – mezinárodní – úroveň.

Alternative Text
Alternative Text

Agentura tak navázala na dosažené úspěchy spojené s prezentací jména tohoto dnes již světoznámého umělce a do budoucna má ambice vzít pod svá křídla i další talenty políbené múzou malířství.

Společnost AuroGenio Art jde netradiční cestou a buduje svou značku komplexně pomocí šesti důležitých sektorů, které nabízí prémiové produkty nebo služby šité klientovi na míru.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace