HODNOTY

HODNOTY

V dnešní urychlené době plné napodobování je náš příběh právě to, co nás odlišuje a přitahuje zaměstnance, klienty a partnery. Mark Muczka – duše celé agentury, již více než 25 let vytváří hodnoty, jež jsou klíčem úspěchu naší společnosti a za kterými si pevně stojíme. Aby byla naše firma atraktivní a dlouhodobě úspěšná, je nutné mít nejen strategii, ale především spolupracovat s kvalitními lidmi, kteří hledají práci, co má smysl a přináší světu něco užitečného. Nejsou to jen prázdná marketingová hesla. My věříme, že pokud se vnitřně a lidsky ztotožníte s našimi hodnotami, naplní vás to energií a nadšením začít naší společnou vizi realizovat. Pár černých ovcí se vždycky najde, ale ty v silné kultuře nevydrží. V takovém případě je správné nechat je odejít tam, kde tento problém mít nebudou a otevřít tak dveře jiným. Stejně jako když přijdete k někomu na návštěvu, hned vycítíte, jestli jsou to lidé ve vaší krevní skupině, tak podle atmosféry ve firmě poznáte, jestli v ní chcete pracovat nebo ne. Možná to zní tvrdě, ale v tomto se vždy budeme řídit intuicí.

SPOLEHLIVOST
V dnešní době je těžké najít partnera, na kterého byste se mohli 100 % spolehnout. A to nemyslíme jen v privátním životě. Svět byznysu je tvrdý, proto spolehlivost nejen vyžadujeme, ale sami ji nabízíme.

POKORA A RESPEKT
Dvě základní vlastnosti, které už je dnes vzácnost najít. Vycházejí z ochoty se učit novým věcem, umět naslouchat, přijímat nejen pozitiva ale i negativa a uvědomovat si svět kolem nás.

LOAJALITA
Je výsledkem naplnění, když vidíte ve svém poslání smysl. Když jste s něčím ztotožnění, dokážete ze sebe vydat nečekané výkony.

NADŠENÍ
Naše práce nás baví, vidíme v ní smysl což se odráží i na našich výsledcích a celkové atmosféře ve firmě.  A je to vidět i navenek! Těší nás spokojenost našich klientů.

ODVAHA
Překonáváme překážky, učíme se, používáme nové technologie a vůbec se toho nebojíme. Co na tom, že to ostatní tak nedělají? Originalitě se meze nekladou.

ZMĚNY A POHYB
Říká se, že změna je život. Ten, kdo se zastaví a přestane vnímat změny, které mu okolí přináší, se jen těžko posune v životě dále. A to my rozhodně nejsme. Neustále se přizpůsobujeme, vyvíjíme, zkoušíme nové věci a tím pádem se i posouváme.

FLEXIBILITA
Úzce souvisí s tím přijmout změny a také se jim umět přizpůsobit. Aby si naše široké portfolio udrželo vysokou kvalitu a jedinečnost, je pro nás flexibilita nezbytná.

INTELIGENCE
Pozor nemyslíme tím úroveň vzdělání, ale tzv. selský rozum. Zkrátka propojení srdce a mozku.

 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace