Fotograf/retušér

Fotograf/retušérVyhlašujeme pátrání po osobě, která byla naposledy viděna mezi superschopnými.

Máš zkušenosti s fotografováním, postprodukcí a fotomontážemi? Jsi komunikativní osoba, nabitá energií a zvládneš s úsměvem vyřešit jakoukoli situaci? Pokud hledáš zajímavou práci na full-time a zajímá tě umění, tak hledáme právě Tebe.

V AuroGenio umožňujeme lidem získat unikátní zážitky v oblasti umění a designu. Máme obrovské ambice, takže se do toho opíráme naplno a nabízíme tak zajímavou spolupráci na kreativních projektech, které mají smysl. Aktuálně hledáme šikovného člověka na pozici „Fotograf“. Neváhej a napiš nám, možná jsi to právě Ty, kdo se mezi nás přidá. 

Požadujeme

kreativitu a samostatnost
znalost práce v programech Adobe (Photoshop, Lightroom, Camera Raw)
výhodou je znalost práce v programech Indesign, After effects a Ilustrator
týmového ducha a schopnost komunikace s kolegy
smysl pro detail a schopnost dotáhnout projekty do konce

Co Tě u nás čeká?
Focení na vernisážích a eventech u nás i v zahraničí, focení produktů, následná postprodukce a úpravy fotografií, práce v grafických programech Adobe (Photoshop, Camera Raw, Lightroom)

Proč pracovat právě s námi?

Můžeš se těšit na práci v krásné vile na Vinohradech, kde budeš obklopen/a uměním a super přátelským a mladým kolektivem. Děláme jen práci, která dává smysl, takže se nemusíš bát frustrace ze zbytečných procesů. Nabízíme osobní realizaci a velkou perspektivu, co se týká svěřených projektů.


Pokud chceš být součástí našeho týmu a poznat nás osobně, pošli nám svůj CV na info@aurogenio.com  a rozhodně přidej ukázky své práce.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace