Car design - polep aut

Navrhneme a zrealizujeme originální polep vašeho auta

ODLIŠTE SEBE I SVŮJ VŮZ

Ve spolupráci se špičkovými odborníky se otevírají nekonečné možnosti v oblasti designu automobilů. Díky pokrokovým technologiím a preciznímu způsobu provedení nyní lze propojit hodnotu umění Joe Muczka jr. s hodnotou vašeho vozu, či motocyklu. Technika polepu aut v kombinaci s materiály nejvyšší kvality nejenže přinese vašemu vozidlu ochranu laku před vnějšími vlivy, ale i přidanou hodnotu v podobě originality a jedinečnosti. Motivy od světoznámého umělce Joe Muczka jr. si díky jedinečnému způsobu polepu aut dnes může dovolit každý kdo, chce upoutat, zaujmout, a vyniknout při každé jízdě automobilem.

Jedinci, kteří chtějí svůj vůz proměnit v nepřehlédnutelné umělecké dílo, si mohou vybrat ze široké škály vybraných reprodukcí umělce Joe Muczka jr. Ti, kteří chtějí povznést svůj automobil, či motocykl na úroveň opravdového unikátu, mají možnost vybrat si motiv a design z našich limitovaných edicí (motivů), jež poskytuje exkluzivitu a záruku, že vybraný motiv nemůže na svém autě vlastnit už nikdo jiný. Udělejte ze svého auta originál, který bude unikátem nejen na světovém trhu umění.

JAK TO FUNGUJE?

  1. Vyberete si svůj oblíbený motiv od umělce Joe Muczka jr. - může to být buď reprodukce anebo motiv z limitované edice, který už nikdo jiný na svém autě kromě vás mít nebude.
  2. Dále si vyberete typ polepu - může to být celopolep, který dodá ochrannou vrstvu celému autu nebo se může jednat o polep částečný tzv. s řezanou grafikou. V tomto případě vám zůstane původní lak auta a my na něj budeme aplikovat fólii pouze v některých oblastech.
  3. Vyberete si typ/barvu fólie.
  4. Ve spolupráci s našimi designéry a grafiky navrhneme originální design ve 3D programu, abyste si vše mohli prohlédnout do nejmenšího detailu. V této fázi se dají dělat změny a úpravy dle vašich představ. 
  5. Po odsouhlasení designu následuje jeho samotná realizace. Připravíme fólie pro tisk a může začít polep.

Celý proces od výběru motivu až po finální odevzdání auta do vašich rukou trvá několik týdnů. Vašemu autu se bude věnovat tým profesionálů, který se skládá z designérů, 3D grafiků, kreativních grafiků a odborníků na autofolie a v neposlední řadě i našeho umělce. 


Rádi vám připravíme individuální návrh podle vašich představ. Kontaktujte nás skrze kontaktní formulář níže.
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace