Zveme Vás na jedinečnou vernisáž Joe Muczka jr.

Srdečně Vás zveme na další jedinečnou vernisáž umělce Joe Muczka jr. tentokrát se sladkým nádechem. Touto akcí bychom rádi pokřtili úspěšnou spolupráci AuroGenio Art a Pražská čokoláda Steiner & Kovarik. Díky spojení těchto dvou společností vznikla umělecká kolekce božských mandlí v čokoládě.

Vernisáž se uskuteční 28.6.2018 v 18:30h v prostorách galerie Café Louvre v Praze. 

Představíme Vám inovativní pojetí, spojující unikátní umění s vysoce kvalitní gastronomií a budete moci vyzkoušet, jak chutnají exkluzivní produkty zabalené do originálního designu Joe Muczka jr. Večer plný moderního umění a chutí bude spojen mimo jiné s ukázkou živé malby přímo na pódiu tzv. Action Painting, autogramiádou a chybět nebude ani tombola, která zakončí tento nezapomenutelný zážitek.

Vstup je bezplatný ale je nutné se registrovat telefonicky: +420 778 737 713 nebo emailem na: news@aurogenio.com a my Vám obratem zašleme platnou pozvánku. Děkujeme a budeme se těšit na setkání.


INFORMACE K OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ NA TÉTO AKCI
 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace