Víkend plný kreativity uprostřed panenské přírody

Na farmě Michael v obci Nedvězí jsme měli možnost společně s Joe Muczka jr. strávit dva dny v překrásném prostředí, ve společnosti významných osobností patřících do Asociace rodinných firem. Neformální prostředí nahrávalo k utužování přátelských vztahů, ale i k navazování těch obchodních. V areálu farmy jsme prezentovali Joeovy obrazy a produkty společnosti AuroGenio Art s designem Joe Muczka jr. Během nabitého programu měli hosté šanci ochutnat umělecké prémiové pivo a čokoládu, které přítomné uchvátili svojí chutí a ojedinělým designovým balením.

Vedle doprovodného programu se velmi vyhledávanou stala „škola malování“, při které si zájemci mohli vyzkoušet malbu na plátno akrylovými barvami pod dohledem našeho umělce Joe Muczka jr., a své dílo si sebou odnést domu. Vzniklo tak přes 10 originálních maleb, které svým tvůrcům budou dělat radost a připomínat jim tento nevšední umělecký zážitek.

Věříme, že pro všechny zúčastněné byla přítomnost umělce a produktů s jeho motivy jedinečnou zkušeností a zážitkem na který budou dlouho vzpomínat.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace