Vernisáž v hotelu Tenis

V moderních prostorách hotelu Tenis proběhl příjemný večer v doprovodu živé hry na saxofon. Hosté mohli ochutnávat jak pivo Joe Muczka jr., tak i silné espresso, jež taktéž patří s Cafe crema a Filtrovanou kávou do "rodiny" Art Beverage.
K vidění byly také Muczbagy s novými motivy nebo stylové powerbanky obohacené Joeovým uměním. Nechyběl ani tradiční bodypainting a bohatá tombola.

Hotel je zároveň i galerií umění Joe. Na stěnách visí jeho vybrané reprodukce i limitované edice a hosté si mohou užívat chvíle relaxace v pohodlných Muczbazích.

S hotelem Tenis AuroGenio a Joe Muczka jr. spolupracuje již od roku 2014, kdy se uskutečnila první společná vernisáž. Tento koncept se stal natolik oblíbený u majitelů i návštěvníků, že vernisáž Joe Muczka jr. v hotelu Tenis nebyla jistě poslední.Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace