Vernisáž Joe Muczka jr. a AuroGenio Art v Brunold Automobile

Druhý adventní týden proběhl ve znamení vernisáže umělce Joe Muczka jr. Vernisáž byla pořádána ve spolupráci s Brunold Automobile GmbH na jejich pobočce ve Stuttgartu.


Vernisáž se od samotného začátku nesla v duchu skvělé zábavy a úžasného vína s designem Joe Muczka jr. Hlavním moderátorem a skvělým bavičem večera byl majitel společnosti AuroGenio Art Mark Muczka.


V rámci celé události nesměl chybět ani doprovodný program. Během vernisáže obrazů a skulptur si mohli hosté, prohlédnou, jak vypadá moderní pojetí umění a ochutnat mnoho designových produktů s motivy Joe Muczka jr. V krásném prostředí se kromě produktů a uměleckých děl nacházeli i překrásné luxusní vozy mnoha značek jako například Jeep a Alfa Romeo.


Zlatým hřebem čtvrtečního večera byl Action painting předvedený umělcem Joe Muczka jr. přímo na podiu. Během pár minut na plátně vzniklo nádherné umělecké dílo s motivem slunce.


Na závěr bychom chtěli touto cestou vyjádřit velké díky nejen všem partnerům, ale také bychom chtěli vyjádřit poděkování i všem, kteří se akce účastnili a vytvořili skvělé klima a úžasnou atmosféru této nezapomenutelné akce.

Fotogalerie z večera: Brunold Automobile GmbH

 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace