Vánoční večírek k příležitosti otevření prodejny Le Chomat

Dne 28. listopadu 2018 se uskutečnil Vánoční večírek k příležitosti otevření prodejny Le Chomat v New Living center Bratislava. Společnost Le Chomat prodává luxusní postele vyráběné tradičním způsobem s dlouholetou tradicí. Večírek byl první akcí s vánoční tématikou v tomto roce a všem zúčastněným navodil nádhernou vánoční atmosféru.

K postelím do showroomu společnosti Le Chomat vytvořil Joe Muczka jr. jedinečné skulptury, které v Bratislavě hosté Vánočního večírku spatřili jako první. Šlo o jedinečnou a unikátní prezentaci těchto skulptur, společně s příběhem jejich vzniku. Skulptury vyvolali veliké ohlasy a účastníci vánočního večírku byli nadšeni.

Celý večer se nesl v nádherném vánočním duchu a všichni se překrásně bavili. Jsme velice rádi, že si večer příznivci umění Joe Muczka jr. nenechali ujít, a mohli jsme si tak společně užít tuto krásnou a jedinečnou uměleckou událost.

 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace