Umělecký design interiérů? Originální a svěží!

Specializujeme se na propojení umění s nejrůznějšími produkty a službami a výjimkou není ani interiérový design. Posunuli jsme hranice konvenčních představ v oblasti umění a nabízíme prémiové a originální produkty či služby šité na míru. Tyto jedinečné produkty dokáží každému místu vdechnout jedinečnost, radost, harmonii a umělecký charakter.

Motivy, ze kterých vycházíme, pochází ze štětce známého umělce Joe Muczka jr. Vámi vybraný motiv dokážeme přenést takřka na cokoliv, nápadům a originalitě se meze nekladou. Dnešní doba moderních technologií umožňuje tisk na mnoho různých povrchů a produktů. V tomto případě Vám nabízíme tisk na koberce, polštáře, ložní povlečení, deku, nábytek, originální sedací vaky tzv. Muczbagy nebo celou řadu kvalitních designů na vany, radiátory, kuchyňské linky a skříně, lednice, podlahy, stěny, a dokonce i na venkovní prostory.

Dokážeme zařídit kompletní interiérový i exteriérový design nejen bytů a domů, ale i hotelů, konferenčních místností, kanceláří, apartmánů, restaurací, exhibičních stánků a mnoho dalšího. Z unikátního prostředí budete čerpat energii, kreativitu a pozitivní pocity.


Zaujala vás tato myšlenka? Rádi vám připravíme individuální návrh podle vašich představ. Kontaktujte nás na e-mail d.muczka@aurogenio.com


 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace