Říjnová přednáška bude stát za to!

Majitel společnosti AuroGenio Mark Muczka je mimo jiné také výborným speakerem a koučem v oblasti osobního rozvoje i mezilidských vztahů. Má za sebou již několik přednášek na toto téma a tím rozhodně nekončí. Chce široké veřejnosti předat své prožitky a užitečné informace, které má ověřené sám na sobě. Je přesvědčený, že v dnešní hektické době je nejdůležitější, aby začal každý sám u sebe, tzn. každý člověk by se měl pokusit najít pomyslný klíč k vnitřní rovnováze. Málokdo ale ví jak na to.

Existuje spousta knih na toto téma, osobní prožitky a z nich načerpané informace však mohou zkrátit cestu k vysněnému cíli. Říká se, že člověk bude šťastný až tehdy, dovolí-li si to on sám. Udělejte tedy první krok k poznání a informacím, jež vám otevřou oči.

Přednáška se uskutečnila 11.10.2018 v PrazeUdělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace