Umělecká díla Joe Muczka jr. oživila tentokrát Národní dům na Smíchově

V polovině února jsme byli součástí nezapomenutelného večera, kde jsme prezentovali umělce Joe Muczka jr. a produkty s jeho designem. Jednalo se o 1. reprezentační ples Prahy 5 u příležitosti 115. výročí povýšení Smíchova na město.

V nádherných prostorách secesního Národního domu na Smíchově bylo vystaveno bezmála 50 obrazů a hosté měli příležitost ochutnat prémiovou kávu z limitované edice JMJ. Během večera byl Joe pozvaný na podium, kde se po otázkách moderátorky Zdeňky Žádníkové Volencové blíže představil publiku. Hosté tak díky tomu mohli o něco blíže poznat našeho umělce.

Podařilo se nám velkolepé prostory Národního domu zkrášlit nádhernými a tematickými obrazy a nezaměnitelná vůně kávy se šířila chodbami během celé události. Součástí exkluzivního večera bylo hudební vystoupení světoznámého virtuóza Jaroslava Svěceného a taneční vystoupení vicemistrů ČR v Showdance Františka Kopeckého a Petry Stehnové. Byl to večer, kdy se nám opět podařilo dokázat, že jedinečné umění spojuje, a když vás obklopují barvy, vkus a umění, je snadné cítit se skvěle.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace