Ohlédnutí za FOR INTERIOR

Ve dnech 4.-7. října jste měli možnost nahlédnout pod pokličku umělcovy tvorby na veletrhu FOR INTERIOR v PVA EXPO Letňany. V umělecké MUCZKA HALL byla k vidění unikátní koupelna s potištěnou vanou a radiátorem či ložnice s originálním povlečením. Návštěvníci si mohli vyzkoušet, jak se sedí v uměleckých sedacích vacích tzv. Muczbagy, obdivovat  umělecké koberce a luxusní automobily polepené speciální auto fólií. To vše vyladěné s motivy obrazů od Joe Muczka jr.

V sobotu se u příležitosti veletrhu konala i slavnostní vernisáž, kde v rámci programu umělec Joe Muczka jr. maloval živě na pódiu před zraky publika. Proběhla komentovaná prohlídka celé umělecké haly a v průběhu vernisáže byla možnost degustace unikátních vín, výběrové kávy či kvalitní čokolády. Program byl zakončen tombolou, hrálo se o sadu umělecké kávy, víno a obraz od samotného umělce.

Děkujeme všem partnerům i návštěvníkům, opět jsme si potvrdili, že pokud jsou dostupné technologie, tak pro nás neplatí žádná omezení, co se týče originality a chuti tvořit nové věci!

Podívejte se na reportáž TV Bydlení, kde se k výstavě vyjádřil i samotný umělec a jeho bratr Mark Muczka.

K vidění stojí i další dvě reportáže z výstavy a to na TV Prima a forinterior.cz.

Dočtete se o nás na portálu Novinky.cz kde o naší MUCZKA HALL napsali dva články, druhý zde.
O veletrhu se zmínili také Dřevostavby.cz.

 

  


Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace