Letiště v Pardubicích zaplnily obrazy Joe Muczka jr.

Byli jsme při tom! Ve středu, 31.1.2018 se uskutečnil slavnostní večer u příležitosti otevření nového letištního terminálu Jana Kašpara v Pardubicích. Příjemný večer v moderních prostorách letiště poměrně rychle zaplnili významní organizátoři i hosté, kteří si mohli naplno vychutnávat zajímavý program.

Nové prostory letiště zdobila vybraná díla a produkty s designem umělce Joe Muczka jr. Kromě nádherných obrazů, lahodné kávy a zlatavého piva z limitované edice Joe Muczka jr., si mohli hosté vyzkoušet i odpočinek ve stylových a pohodlných Muczbags.

Otevření terminálu bylo spojené i se křtem časopisu Be the Best a Komora, a celým večerem se nesla hudba symfonického orchestru.

Zajímavým bodem večera bylo setkání několika umělců na jednom pódiu. Vystoupení Václava "Noid" Bárty za doprovodu Bohemian Symphony Orchestr Praha, během kterého umělec Joe Muczka jr. živě maloval obraz přímo před zraky hostů. Tentokrát mu byl inspirací letec Jan Kašpar a jeho letoun.

Hosté měli díky bohatému programu možnost nahlédnout do uměleckého světa a během celého večera bylo ze všech stran cítit nezapomenutelnou uměleckou atmosféru. Slavnostní večer zakončila tombola, jejíž hlavní cena byla reprodukce umělce s tematickým názvem „Dvouplošník“.

V březnových číslech časopisů Be the Best a Komora.cz vyšly články o této netradiční a úspěšné akci. Články jsou k nahlédnutí v online verzi pod těmito odkazy Be the Best a Komora.czUdělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace