Joe Muczka jr. s Karlínským divadlem vzdali hold Karlu Svobodovi

Hudební divadlo Karlín, ve spolupráci s AuroGenio Art a umělcem Joe Muczka jr., pozvalo 19. prosince na svá prkna hvězdy české hudební scény. Umělci, kterým legendární skladatel Karel Svoboda psal svoje hity, spojili síly s mladšími generacemi a připomněli tak společně autorovy nedožité osmdesáté narozeniny.

Před samotným galakoncertem se konalo odhalení hvězdy na Karlínském chodníku slávy. Karlín má zatím na svém chodníku sedm hvězd a pro každého jednotlivého umělce je to dozajista veliká pocta.

Hned po odhalení hvězdy na chodníku slávy následovala vernisáž obrazů Joe Muczka jr., jehož obraz Karla Svobody byl použitý jako vizuál k následujícímu vzpomínkovému galakoncertu. Obrazy si veřejnost může prohlédnout při návštěvě divadla v jeho prostorách. Více informací o obrazu Karla Svobody najdete na našich stránkách pod tímto odkazem: Obraz Karla Svobody

Druhá část večera byla věnována galakoncertu, kde zazněli hity ze slavných muzikálů Karla Svobody. Mluvíme například o hitech z muzikálů Noc na Karlštejně, Dracula, Monte Christo nebo Golem. Hity z muzikálů a další písně zazpívali umělci jako Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Václav Neckář, Jiří Korn a další. Vrcholem večera bylo Vystoupení Karla Gotta s pásmem jeho písní. Na závěr vystoupení si zpěvák nechal jejich největší společný hit Lady Carneval.

Odkaz na fotogalerii z večera zde: Karel Svoboda 80

O celé akci psala spousta médií a záznam z koncertu vysílala 30. 12. 2018 od 20:15 TV Prima. Články a televizní vysílání, najdete pod těmito odkazy.

Aha

Novinky

Super

Super

Blesk

České noviny

Aplausin

Topstar

TV Prima

 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace