Joe Muczka jr. na Escape 6 Prague Car Festival

Zveme Vás na 7. ročník automobilové výstavy Escape 6 Prague Car Festival, kde bude Joe Muczka jr. spolu se společností  AuroGenio prezentovat své umění v rámci unikátního Car designu a nejen to. Na dvoudenním festivalu, který každoročně navštíví kolem 25 tisíc lidí, bude Joe Muczka jr. představovat jedinečné spojení uměleckého designu a luxusních automobilů věhlasných značek, jako je Mercedes, BMW, Audi nebo Dodge. Přesvědčíte se tak sami o exkluzivním designu Joe Muczka jr. a výhodách polepu automobilu navrženého na míru.

 Mimo výstavy originálních exponátů budou k vidění také produkty ze sektoru Interior design, kde si budete moci prohlédnout spoustu jedinečných uměleckých kousků včetně obrazů umělce a produktů s jeho designem. Přijďte a nechte se okouzlit a inspirovat netradičním uměním, které může obohatit i Váš každodenní životní styl.


Pro návštěvníky festivalu a jejich děti je připraven zajímavý doprovodný program, včetně tomboly.


Festival se bude konat 1. – 2. 9. 2018 na výstavišti PVA Expo Praha Letňany


Pro další informace a nákup vstupenek, navštivte oficiální web Prague Car FestivaluBudeme se těšit na nová setkání!

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace