Joe Muczka jr. na dostihovém závodišti v Pardubicích

Na čím dál tím více eventech mají hosté možnost prohlédnout si naživo Joeovy obrazy, ochutnat špičkové produkty s jeho designem a celkově se cítit skvěle v prostředí krásného umění. Tentokrát byl Joe pozván na dostihové závodiště do Pardubic.

Poslední květnovou sobotu se uskutečnila 1. kvalifikace k 128. Velké Pardubické, která se bude konat 14. 10. Na této akci nemohl chybět Joe Muczka jr., který oživil prostory pardubického závodiště svými obrazy, muczbagy a prezentací uměleckého piva a čokolády. Byl to krásný den pro nás všechny, barvy a design osvěžily horký den a hosté se rádi občerstvili vychlazeným pivem. Mnozí přítomní s napětím sledovali své favority při závodech, mezi nimiž se mohli uvolnit v pohodlných muczbazích nebo ochutnávkou naší prémiové čokolády.

Velké Pardubické bude předcházet vícero kvalifikací a společnost AuroGenio s Joe Muczka jr. se budou těšit na další setkání v prostředí dostihových závodů.


 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace