Joe Muczka jr. a AuroGenio v růžovém

V polovině května jsme se účastnili „Dne v růžovém“- akce Krále Vín České Republiky v pražském hotelu Clarion. Večera se účastnila mimo jiné také ženská organizace Mamma HELP, která pomáhá nemocným s rakovinou prsu a jejich rodinám. Joe Muczka jr. obohatil večer bodypaintingem, který byl také laděn do růžových tónů. Během chvíle Joe vytvořil na těle modelky dílo v podobě karafy vína a dvou skleniček, které se do atmosféry večera skvěle hodilo. Zlatým hřebem večera byla  tombola, do které společnost AuroGenio jako první cenu věnovala obraz, jak jinak než v růžových barvách.

Na akci jsme také představili novinku – Limitovanou edici mandlí v bílé čokoládě s malinami, jež je zabalena do balení, které Joe Muczka jr. zdesignoval exkluzivně po tuto událost do růžových barev. U hostů sklidila novinka velký úspěch a vedle dalších druhů Chocolate design by Joe Muczka jr. se stala jedním z nejoblíbenějších produktů sekce Art Food. Přítomní návštěvníci měli možnost ochutnat i uměleckou kávu prvotřídní kvality, která večer ještě více zpříjemnila.


Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace