Car design v podaní Joe Muczka jr.

První zářijový víkend jsme měli možnost být součástí výstavy automobilů Escape6 Prague Car Festival. AuroGenio se společně s umělcem Joe Muczka jr. prezentovali nejnovějším designem autopolepů a „ochutnávkami“ z interior designu.

Výstaviště celý víkend překypovalo různorodými modely tuningových, sportovních či luxusních aut. Nechyběly ani novinky ze světa elektromobilů nebo vzácných vintage retro modelů.


V pestrém programu se představil i náš umělec Joe Muczka jr. se svým Action paintingem na hlavním pódiu, kde ztvárnil model Lamborghiny Aventador ve svém typickém postmoderním pojetí.


Kromě aut a umění si měli návštěvníci možnost vyzkoušet jízdu na elektromobilech, auto-simulátory, nebo si zahrát VR a video hry v Play Zone. Nechyběl ani kulturní program ve formě tanečných vystoupení nebo volby Miss Car Prague festivalu, která od umělce dostala krásnou reprodukci s názvem "Správný směr".

 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace