Art & Chocolate v galerii Café Louvre

Dlouho očekávaná vernisáž Art & Chocolate je za námi a byla opravdu velkolepá. Kromě již tradičního doprovodného programu bylo pro hosty připraveno slavnostní odkrytí umělcových děl, které tvoří sérii obrazů s motivy úzce spojenými s Prahou a českou zemí. Joe Muczka jr. namaloval ikonu české historie Karla IV. rovnou na dvou obrazech, Staroměstský orloj a hrad Karlštejn. Nová díla návštěvníkům doslova vyrazila dech. Středověké klenoty českých zemí v postmoderním zpracování jsou opět dalším z jedinečných unikátů ateliéru Joe Muczka jr.


Prostorem galerie Café Louvre se linula vůně čokolády z čokoládové fontány a hosté měli šanci ochutnat mnoho druhů mandlí v čokoládě netradičních chutí. Vystaveny byly také originální produkty s designem Joe Muczka jr., které návštěvníky zaujaly a skvěle podtrhly uměleckou atmosféru večera. O mimořádný umělecký zážitek se postaral mimo jiné i herec Pavel Trávníček, který přiložil ruku k dílu v rámci tradičního bodypaintingu a pomohl Joeovi s malováním na krásnou modelku.

Vernisáž, jež pokřtila spolupráci společnosti AuroGenio s Pražskou čokoládou, zakončila tombola, jejíž hlavní cenou byla reprodukce obrazu Stradivari. Obraz, jehož motiv Joe Muczka jr. přenesl na design uměleckého balení oblíbených „Vajíček tří barev“, které v sobě ukrývají mandle obalené ve třech druzích čokolády. Výherce se tak může pyšnit opravdovým uměleckým skvostem.

Jsme velice rádi, že si večer příznivci umění Joe Muczka jr. nenechali ujít, a mohli jsme si tak společně užít tuto krásnou a jedinečnou uměleckou událost. 

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace