Ochutnávka / prezentace čokolády

ART FOOD

Díky naším službám v rámci odvětví Art Food dokážeme zajistit, aby váš Event proběhl na jedničku a stal se pro vaše hosty fantastickou a nezapomenutelnou událostí. Prostřednictvím spojení neodolatelné čokolády a umění se vaši klienti budou cítit hýčkáni. O to víc, pokud je obdarujete ideálním dárkem, jímž výjimečně lahodná čokoláda, bezpochyby je. I proto se za Vámi jistě budou rádi vracet. Zajistíme kompletní realizaci - prezentační stánek, techniku, produkty prémiové kvality s designem Joe Muczka jr. a v neposlední řadě také odborníky, kteří u prezentace prémiových produktů nesmí chybět.

Komplexní pojetí vytváří projekt, jehož výsledkem je vizuální dokonalost skloubená s prvotřídní kvalitou surovin, které pohladí Vaše smysly. Art Food služby a s nimi úzce spojené služby v rámci Art Beverage jsou nedílnou součástí námi realizovaných akcí v rámci Art Events.

Rádi vám připravíme individuální návrh podle vašich představ. Kontaktujte nás skrze kontaktní formulář níže.

 


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace