Art Events

Propojení umění a zábavy

 Lidé milují zábavu, pocit výjimečnosti, i když je někdo hýčká. A k obrazům patří i vernisáže, které jsou dnes velmi prestižní společenskou událostí.

Díky častým vernisážím propojujeme lidi nejen s uměním, ale i mezi sebou. Vytváříme kulturu setkávání lidí se společným smýšlením. Tvoříme milovníky umění Joe Muczka jr., stejně jako výborné podmínky k obchodním příležitostem, získávání kontaktů a budování pověsti.


V našem pojetí jsou vernisáže nezapomenutelné. Vždy se snažíme učinit z události silný zážitek na všech úrovních – pomocí nádherných uměleckých kousků, programu s umělcem, občerstvení i dárků. Vernisáže se můžete zúčastnit jako spolupořádající firma, přizpůsobit program svým potřebám a vytěžit z jejího obchodního potenciálu maximum.


Ať už jste do vernisáží zapojeni Vy osobně či nikoliv – tyto události zanechávají otisk v lidských srdcích a starají se o to nejdůležitější - zvyšují popularitu nejen umělce ale i Vaší firmy či značky.

Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace