Zlato a stříbro

PROPOJENÍ UMĚNÍ A INVESTICE

 

Lidé odjakživa kupují umění. Jedná se totiž nejen o luxusní součást interiéru, ale i o poměrně bezpečnou investici s reálnou hodnotou.
Avšak někdo před sto lety koupil obraz Vincenta Bezejmenného a jiný Vincenta van Gogha. Není umění jako umění. Jako u všech investic je nutné dané oblasti rozumět. Musíte znát trh, jeho pravděpodobný vývoj i všechny náležitosti konkrétní investice. Kdo má ale tolik volného času nazbyt? Pokud chcete získat skutečné porozumění i budoucí zisk, je potřeba mnohých znalostí.

Anebo rádce, který má zkušenosti, jasnost, systém a funkční strategii. Poradenství v oblasti Art Investment Vám pomůže získat dostatek vědomostí, na jejichž základě můžete zrealizovat samotnou investici. Rovnice je jednoduchá – čím populárnější značka umělce, tím lépe zhodnocená Vaše investice.Udělejte si radost a přihlaste se k odběru zajímavých informací o našich produktech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace